Ekonomi

Hilton Dalaman, Cumhuriyetin 100. yılını dünyanın dört bir yanından dansçıları ağırlayarak kutluyor

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Türkiye’nin Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutlamak için dünyanın dört bir yanından dansçıları ağırlayacak. Azerbaycan, Moldova, Ukrayna ve Türkiye’den 150 dansçının bir araya geleceği bu özel etkinlik, farklı kültürlerin, geleneklerin ve renklerin buluştuğu bir dans festivaline dönüşecek.

Bu yılki Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri ülkeler arasındaki dostluk ve kültürel alışveriş ruhunu yansıtacak. Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spamisafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak dans gösterilerine ev sahipliği yaparak Türkiye’nin güçlü tarihini ve çeşitliliğini konuklarıyla kutlayacak.

Etkinlik boyunca konuklar dünyanın dört bir yanından gelen dansçıların coşkusunu ve gücünü hissedecekler. Yerel dans gösterileri, farklı ülkelerin klasik danslarından ilham alan özel performanslarla dolu olacak. Aynı zamanda misafirler etkinlik kapsamında düzenlenecek özel yemek ve gösterilerle Türkiye’nin zengin mutfak kültürünü deneyimleme fırsatı bulacak.

Etkinlikler arasında Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak düzenlenen kortej yürüyüşü de yer alacak. Rengarenk kostümler ve coşkulu bir atmosferde gerçekleşecek kortej, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu ve birliğini kutlayacak.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SpaCumhuriyet Bayramını dansın ve kültürel birlikteliğin gücüyle bir araya gelerek kutlamak isteyen herkesi bu özel etkinliğe davet ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ayranciajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu